Cześć!

Jestem Beata – wiecznie głodna wiedzy dietetyczka, która nie lubi jarmużu! Uzbrojona w wiedzę i doświadczenie odchudzania (siebie i innych), pokażę Ci tutaj, jak odżywić swoje jedzenie drobnymi zmianami. Wiem, jak to jest nie mieć czasu na gotowanie (kto nigdy nie jadł kanapki z serem na obiad, ten gapa!). Wiem też, że idealna kanapka z serem zawiera w sobie chleb i ser. Dlatego zapraszam Cię do mojej makrokuchni, w której pokażę Ci, że proste posiłki z dostępnych produktów mogą stanowić źródło pełnowartościowej diety. Wystarczy je trochę podrasować. Jak? Zapraszam do lektury!

Skąd tyle wiem o odchudzaniu? W czasie studiów inżynierskich na kierunku “Usługi żywieniowe i dietetyka”, zostałam mamą. Dwa razy. A po ich skończeniu jeszcze raz 🙂 W tym czasie miałam kilka załamań związanych z żywieniem – wstawanie w nocy do lodówki, czy szafki z żelkami było wtedy moją ucieczką od emocji. Kilka lat poszerzania wiedzy, kilka lat pracy nad sobą i oto jestem! Gotowa na to, by dzielić się swoją wiedzą, jednocześnie nadal zgłębiając tajniki dietetyki na trwających jeszcze studiach licencjackich na kierunku Dietetyka.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i żoną jednego męża (już 10 lat!). Lubię tupać nogą do hiszpańskich rytmów, pisać w planerze w kropki i gapić się w chmury. Jestem fanką testu Gallupa – moje top 5, to: 1. Empatia, 2. Wizjoner, 3.  Naprawianie, 4. Rozwijanie innych, 5. Współzależność.

Jak mogę Ci pomóc?

Od kilku lat dzielę się swoim doświadczeniem zarówno w sieci, jak i w indywidualnej współpracy z Klientami. Wybierz tę formę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

blog

Czy liczenie kalorii ma sens? Ile jeść, by schudnąć 2 kg? Od czego zacząć odchudzanie? – na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w artykułach na blogu. Jeśli masz pomysł na temat wpisu, daj znać!

zbilansowane przepisy

Jajecznica, kanapka z serem i zapiekanki z mozzarellą – w tej sekcji znajdziesz życiowe przepisy na ludzkie (i smaczne) posiłki z wyliczonymi makroskładnikami. Podzieliłam je na kilka kategorii, byś mogła dopasować je do swojej diety, w zależności od potrzeb.

newsletter

Porcja porad, ćwiczeń na wzmocnienie motywacji w czasie diety i przepisów na proste, zbilansowane posiłki prosto do Twojej skrzynki mailowej! Do tego karty pracy i jadłospisy bazujące na przepisach ze strony. Kuszące?:)

indywidualna współpraca

Potrzebujesz wsparcia w procesie zmiany nawyków lub jadłospisu szytego na Twoją miarę? Zgłoś się na konsultację dietetyczną – uzbroję Cię w narzędzia i wiedzę do tego, byś osiągnęła swój żywieniowy cel. Szczegóły w zakładce Oferta.

Szkolenia, konferencje, kursy

Jeśli jesteś ciekawa, gdzie zdobywam i aktualizuję swoją wiedzę, podrzucam listę certyfikowanych szkoleń, konferencji i kursów, w których brałam udział.

Ostatnio na blogu...