Potrzebujesz pomocy?

Kliknij poniżej, by wybrać
najbardziej dogodny termin wizyty.

Umów wizytę
logo cukrowata czarno-żółte

Cześć!

Jestem Beata – wiecznie głodna wiedzy dietetyczka, która nie lubi jarmużu! Uzbrojona w wiedzę i doświadczenie odchudzania (siebie i innych), pokażę Ci tutaj, jak jedzenie zmienić w odżywianie wprowadzając drobne zmiany

Wiem, jak to jest nie mieć czasu na gotowanie. Wiem też, że idealna kanapka z serem zawiera w sobie chleb i ser. Dlatego w czasie współpracy bazuję na aktualnych i lubianych przez Klientów posiłkach. Jestem zwolenniczką wprowadzania  zmian stopniowo, na miarę możliwości i zasobów danej osoby.

Zapraszam Cię do mojej makrokuchni, w której pokażę Ci, że proste posiłki z dostępnych produktów mogą stanowić źródło pełnowartościowej diety. Wystarczy je trochę wzbogacić – np. zmienić pieczywo, przyjrzeć się makroskładnikom ulubionego sera, pomyśleć nad zmianą smarowidło na takie, które będzie wspierało Twój cel w nieco większym stopniu niż masełko 🙂

Skąd tyle wiem o żywieniu? W czasie studiów inżynierskich na kierunku “Usługi żywieniowe i dietetyka”, zostałam mamą. Dwa razy. A po ich skończeniu jeszcze raz 🙂 W tym czasie miałam kilka załamań związanych z dietą – wstawanie w nocy do lodówki, czy szafki z żelkami było wtedy moją ucieczką od emocji. Trudno było mi się pogodzić z tym, że jestem uzależniona od innych – moje ciało po cesarskim cięciu wymagało sporo uważności nawet w najprostszych czynnościach.

Był to dla mnie moment zatrzymania, w którym doszłam do ściany. Spojrzałam w lustro i wyobraziłam sobie siebie za 10-15 lat. To nie był widok, na który patrzyłam z dumą. Dlatego podjęłam świadomą decyzję o zmianach w swoim żywieniowym życiu. Powrót na “dobre tory” nie był łatwy i szybki, mimo posiadanej wiedzy! – czasami mam wrażenie, że moja podróż nadal trwa. Jednocześnie wiem, że te kilka lat poszerzania wiedzy (na licznych kursach, wykładach, konferencjach stacjonarnych i online, a także studiach licencjackich na kierunku Dietetyka) i pracy nad sobą nie poszła na marne. Wiem, że jestem gotowa na to, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami, które mają podobne rozterki do tamtej – nieco pogubionej – Beaty. Mam świadomość tego, że wsparcie innych w procesie zmiany jest nieocenione. Dlatego zapraszam Cię do naszej wspólnej drogi, w której ja pełnię rolę wiernej cheerleaderki, która kiedy trzeba będzie machać pomponami z radości lub zachęci Cię do intensywniejszego treningu, bo wie, że stać Cię na wiele 🙂

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i żoną jednego męża. Lubię tupać nogą do hiszpańskich rytmów, pisać w planerze w kropki i gapić się w chmury. Jestem też fanką testu Gallupa – moje top 5, to: 1. Empatia, 2. Wizjoner, 3.  Naprawianie, 4. Rozwijanie innych, 5. Współzależność. Mam wrażenie, że w pracy z Klientami korzystam z każdego z nich 🙂

Jak mogę Ci pomóc?

Od kilku lat dzielę się swoim doświadczeniem zarówno w sieci, jak i w indywidualnej współpracy z Klientami. Wybierz tę formę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

INDYWIDUALNA WSPÓŁPRACA

Potrzebujesz wsparcia w procesie zmiany nawyków lub jadłospisu szytego na Twoją miarę? Zgłoś się na konsultację dietetyczną – uzbroję Cię w narzędzia i wiedzę do tego, byś osiągnęła swój żywieniowy cel. Szczegóły w zakładce Oferta.

newsletter

Porcja porad, case studies, ćwiczeń na wzmocnienie motywacji w czasie diety i nieco zakulisowych smaczków z pracy dietetyczki prosto do Twojej skrzynki mailowej raz na dwa tygodnie. Do tego bezpłatny plan żywieniowy bazujący na przepisach ze strony. Kuszące?:)

zbilansowane przepisy

Jajecznica, kanapka z serem i zapiekanki z mozzarellą – w tej sekcji znajdziesz życiowe przepisy na ludzkie (i smaczne) posiłki z wyliczonymi makroskładnikami. Podzieliłam je na kilka kategorii, byś mogła dopasować je do swojej diety, w zależności od potrzeb.

blog

Czy liczenie kalorii ma sens? Ile jeść, by schudnąć 2 kg? Od czego zacząć odchudzanie? – na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w artykułach na blogu. Jeśli masz pomysł na temat wpisu, daj znać!

Szkolenia, konferencje, kursy

Jeśli jesteś ciekawa, gdzie zdobywam i aktualizuję swoją wiedzę, podrzucam listę certyfikowanych szkoleń, konferencji i kursów, w których brałam udział.

Ostatnio na blogu...